Program

Programok pénteken a koncerteken túl:

14:00-18:00 – Slackline: Bemutatókat tart és szakmai segítséget nyújt Rikter Ákos (Csak Egy Senki) a látogatók számára. Helyszín: Kacsatónia
01:00-02:03 – Szekvenciák: posztmodern hangjáték

Pénteki koncertek

Fanyűvő nagyszínpadLúdvérc színpadOsztálykirándulás színpadDelta színpadKacsatónia
14:00
15:00
HIRAETH
15:30 ~ 16:00
post rock | post-hardcore | post-metal
16:00
TPSRPRT
16:40 ~ 17:20
Action Scene soundtrack | Cybergrunge | Neo garage | Synthpunk
BAND IN THE PIT
16:30 ~ 17:00
instrumental | psychedelic rock
Csak Egy Senki
16:30 ~ 16:50
new age metal
17:00
GRAVEL SHORES
17:20 ~ 18:20
acoustic | singer-songwriter
IDEGEN
17:50 ~ 18:30
dark-alternatív | rock | underground
NÍS
17:30 ~ 18:00
progresszív metál
18:00
BLACK NAIL CABARET
18:40 ~ 19:30
synth noir
SUR AUSTRU (RO)
18:30 ~ 19:10
transilvanian black metal
19:00
TORUL (SLO)
19:40 ~ 20:30
Electropop | Indie-electronic | post punk
DREAMGRAVE
19:40 ~ 20:20
atmospheric metal | dark metal | progressive metal
20:00
MODEF
20:00 ~ 20:40
improvizatív | jazzdoom | looping
VOLKOVA SISTERS
20:40 ~ 21:40
avantgarde | electronic | folktronica | goth tron | shoeagaze
REASON
20:50 ~ 21:40
dark | gyöngyösi csürdöngölős | metal
21:00
PHÖNIX
21:10 ~ 21:50
acid | ambient | elektronika
MUERAN HUMANOS (GER)
21:50 ~ 22:40
death pop | electronics | experimental | Industrial | post punk
22:00
SONYA
22:10 ~ 23:00
experimental | indie | post rock
IMITATION
22:20 ~ 23:00
Új program!
indietronica | trash | weird pop
IC3PEAK (RUS)
22:50 ~ 23:50
electronic | experimental | hip-hop | Industrial | noise
23:00
WATCH MY DYING
23:30 ~ 00:30
experimental | extreme metal
MAN+MACHINE
23:30 ~ 00:30
EBM | Industrial | melodic techno | rave | synthwave
00:00
LIGHT ASYLUM (USA)
00:00 ~ 01:00
darkwave | electronic | New wave | post punk | synthpop
Szekvenciák
00:30 ~ 02:00
zenei és irodalmi performansz
01:00
02:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

18:40 | BLACK NAIL CABARET ~ synth noir
20:40 | VOLKOVA SISTERS ~ avantgarde | electronic | folktronica | goth tron | shoeagaze
22:50 | IC3PEAK (RUS) ~ electronic | experimental | hip-hop | Industrial | noise

Lúdvérc színpad

16:40 | TPSRPRT ~ Action Scene soundtrack | Cybergrunge | Neo garage | Synthpunk
17:50 | IDEGEN ~ dark-alternatív | rock | underground
19:40 | TORUL (SLO) ~ Electropop | Indie-electronic | post punk
21:50 | MUERAN HUMANOS (GER) ~ death pop | electronics | experimental | Industrial | post punk
00:00 | LIGHT ASYLUM (USA) ~ darkwave | electronic | New wave | post punk | synthpop

Osztálykirándulás színpad

15:30 | HIRAETH ~ post rock | post-hardcore | post-metal
16:30 | BAND IN THE PIT ~ instrumental | psychedelic rock
17:30 | NÍS ~ progresszív metál
18:30 | SUR AUSTRU (RO) ~ transilvanian black metal
19:40 | DREAMGRAVE ~ atmospheric metal | dark metal | progressive metal
20:50 | REASON ~ dark | gyöngyösi csürdöngölős | metal
22:10 | SONYA ~ experimental | indie | post rock
23:30 | WATCH MY DYING ~ experimental | extreme metal
00:30 | Szekvenciák ~ zenei és irodalmi performansz

Delta színpad

20:00 | MODEF ~ improvizatív | jazzdoom | looping
21:10 | PHÖNIX ~ acid | ambient | elektronika
Új program!
22:20 | IMITATION ~ indietronica | trash | weird pop
23:30 | MAN+MACHINE ~ EBM | Industrial | melodic techno | rave | synthwave

Kacsatónia

16:30 | Csak Egy Senki ~ new age metal
17:20 | GRAVEL SHORES ~ acoustic | singer-songwriter

Afterparty:
01:00 – DJ Kraak (Ipari Szakadárok)


Programok szombaton a koncerteken túl:

10:00-16:00 – Zajtúra az Ilona-völgyi vízeséshez
10:00-15:00 – Slackline: Bemutatókat tart és szakmai segítséget nyújt Rikter Ákos (Csak Egy Senki) a látogatók számára. Helyszín: Kacsatónia
10:00-11:30 – Tai-chi az Udvarban
11:00 – Háttérzaj felolvasás
11:00-16:00 – Gothic smink és fotó a Noirtistry-vel
13:00 – JP Ahonen: beszélgetés és dedikálás
15:00-17:00 – Retrogaming sarok

Szombati koncertek

Fanyűvő nagyszínpadLúdvérc színpadOsztálykirándulás színpadDelta színpadKacsatónia
14:00
PRISTINA
14:30 ~ 15:30
alternatív rock | Dark folk | folktronica
15:00
FERIANTES
15:00 ~ 15:30
paranoia pop
DOGGOS
15:50 ~ 16:20
Garage | indie rock | Pop
16:00
MECHANICAL CORPSE
16:50 ~ 17:20
ambient | experimental | noise
17:00
MAYFLOWER MADAME (NOR)
17:40 ~ 18:20
Dark wave | post punk | psychedelic | shoegaze
LEMURIAN FOLK SONGS
17:50 ~ 18:30
heavy blues | Pszihedelikus rock
18:00
TOMMA INTET (SWE)
18:30 ~ 19:20
death pop | post punk | powerpop
19:00
PYØBA
19:00 ~ 19:40
folk | improvizatív | psychedelic rock
SEAR BLISS
19:30 ~ 20:30
black metal
20:00
FELSŐ TÍZEZER
20:10 ~ 20:50
indie | post punk | powerpop
GRIDSCAPE
20:00 ~ 20:40
darksynth | synthwave
VÁGTÁZÓ HALOTTKÉMEK
20:40 ~ 21:50
psychedelic folk | punk | shaman-punk
21:00
PHANTASY BUREAU
21:20 ~ 22:00
indie | post punk | synth rock
MUSICA MORALIA
21:10 ~ 21:50
experimental folk | silent noise
22:00
KATLA. (ISL)
22:00 ~ 23:00
athmospheric | icelandic | metal | rock
LIVINGTOTEM
22:20 ~ 23:00
ambient | EBM | Industrial | techno | tribal
AMBER SMITH
22:30 ~ 23:20
dark | indie | New wave | Pop
23:00
TRIBULATION (SWE)
23:10 ~ 00:20
death metal | heavy metal
DOPE CALYPSO
23:50 ~ 00:40
if the The Buzzcocks played Pixies
KINZOisHERE
23:30 ~ 00:10
breakcore | electro | experimental
00:00
ASH CODE (IT)
00:30 ~ 01:20
darkwave | EBM | post punk | synthpop
01:00
THE ETERNAL (AUS)
01:10 ~ 02:00
dark metal | doom metal | progressive metal
AGENT SIDE GRINDER (SWE)
01:30 ~ 02:20
coldwave | electronica | Industrial | post punk
02:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

18:30 | TOMMA INTET (SWE) ~ death pop | post punk | powerpop
20:40 | VÁGTÁZÓ HALOTTKÉMEK ~ psychedelic folk | punk | shaman-punk
23:10 | TRIBULATION (SWE) ~ death metal | heavy metal
01:30 | AGENT SIDE GRINDER (SWE) ~ coldwave | electronica | Industrial | post punk

Lúdvérc színpad

17:40 | MAYFLOWER MADAME (NOR) ~ Dark wave | post punk | psychedelic | shoegaze
19:30 | SEAR BLISS ~ black metal
22:00 | KATLA. (ISL) ~ athmospheric | icelandic | metal | rock
00:30 | ASH CODE (IT) ~ darkwave | EBM | post punk | synthpop

Osztálykirándulás színpad

15:00 | FERIANTES ~ paranoia pop
15:50 | DOGGOS ~ Garage | indie rock | Pop
16:50 | MECHANICAL CORPSE ~ ambient | experimental | noise
17:50 | LEMURIAN FOLK SONGS ~ heavy blues | Pszihedelikus rock
19:00 | PYØBA ~ folk | improvizatív | psychedelic rock
20:10 | FELSŐ TÍZEZER ~ indie | post punk | powerpop
21:20 | PHANTASY BUREAU ~ indie | post punk | synth rock
22:30 | AMBER SMITH ~ dark | indie | New wave | Pop
23:50 | DOPE CALYPSO ~ if the The Buzzcocks played Pixies
01:10 | THE ETERNAL (AUS) ~ dark metal | doom metal | progressive metal

Delta színpad

20:00 | GRIDSCAPE ~ darksynth | synthwave
21:10 | MUSICA MORALIA ~ experimental folk | silent noise
22:20 | LIVINGTOTEM ~ ambient | EBM | Industrial | techno | tribal
23:30 | KINZOisHERE ~ breakcore | electro | experimental

Kacsatónia

14:30 | PRISTINA ~ alternatív rock | Dark folk | folktronica

Afterparty:
02:20 – Zegzug idéző party – DJ Cuvious (Lilian Goth Art Prod)


Programok vasárnap a koncerteken túl:

10:00-16:00 – Zajtúra a Kékestetőre
10:00-11:30 – Tai-chi az Udvarban
11:00 – Zine workshop
11:30-13:00 – Miattunk van Zaj – reggelizős közönségtalálkozó
11:00-15:00 – Babicska művészeti workshop
12:00-24:00 – Charitixa zenekari pólóbörze
12:00-17:00 – Retrogaming sarok

Vasárnapi koncertek

Fanyűvő nagyszínpadLúdvérc színpadOsztálykirándulás színpadDelta színpadKacsatónia
14:00
PAPAVER COUSINS
14:30 ~ 15:30
folk | rock | singer-songwriter
15:00
LANTERNI
15:30 ~ 16:00
post rock | post-metal | sludge
16:00
THE ETERNAL (AUS) ~ special acoustic set
16:00 ~ 17:00
acoustic | melancholy
SEEN
16:30 ~ 17:10
(f)artrock | csemegemetál | olajos pelikán
ENTER THE VOID
16:30 ~ 17:00
death metal | doom | sludge
17:00
THE DEVIL'S TRADE
17:20 ~ 18:10
acoustic | blues | folk
EFFRONTERY
17:30 ~ 18:00
technical melodic death metal
18:00
JAZZÉKIEL
18:20 ~ 19:10
alternative rock | dark jazz
ÉK
18:30 ~ 19:10
rock
19:00
REPETITOR (SRB)
19:20 ~ 20:10
noise | post punk
BARBEARS
19:40 ~ 20:20
doom | sludge | stoner
20:00
QUAL (UK)
20:20 ~ 21:20
darkwave | electronic | Industrial | minimal synth | techno
BOM
20:00 ~ 20:40
Dark wave | Industrial | noise rock
SATELLES
20:50 ~ 21:30
Dallamos hardcore/punk
21:00
LATH (GER)
21:10 ~ 21:50
alternative | EBM | Industrial
THE TWILIGHT SAD (SCO)
21:40 ~ 22:50
indie rock | post punk | shoegaze
22:00
NADJA (CAN)
22:00 ~ 23:00
ambient | doom metal | experimental/drone | shoegaze
MALA HERBA (AT)
22:20 ~ 23:00
Dark wave | electronic | experimental | synth witchcraft
23:00
JO QUAIL (UK)
23:00 ~ 00:00
cello | experimental | instrumental | looping | neofolk
LONKER SEE (PL)
23:30 ~ 00:30
experimental | jazz rock | noise | psychedelic | space rock
ISOTROPÍA (GEO/MEX)
23:30 ~ 00:10
gothic | post punk | Synthpunk
00:00
OCEANS OF SLUMBER (USA)
00:10 ~ 01:10
doom-death metal | female | progressive
STOCKHAUSSEN (MEX)
00:30 ~ 01:10
coldwave | electronic | minimal synth | minimal wave
01:00
ENTRÓPIA ARCHITEKTÚRA x OAKEN
01:20 ~ 02:10
black metal | experimental noise | hardcore | post rock | ritual doom
02:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:20 | THE DEVIL'S TRADE ~ acoustic | blues | folk
19:20 | REPETITOR (SRB) ~ noise | post punk
21:40 | THE TWILIGHT SAD (SCO) ~ indie rock | post punk | shoegaze
00:10 | OCEANS OF SLUMBER (USA) ~ doom-death metal | female | progressive

Lúdvérc színpad

16:30 | SEEN ~ (f)artrock | csemegemetál | olajos pelikán
18:20 | JAZZÉKIEL ~ alternative rock | dark jazz
20:20 | QUAL (UK) ~ darkwave | electronic | Industrial | minimal synth | techno
23:00 | JO QUAIL (UK) ~ cello | experimental | instrumental | looping | neofolk
01:20 | ENTRÓPIA ARCHITEKTÚRA x OAKEN ~ black metal | experimental noise | hardcore | post rock | ritual doom

Osztálykirándulás színpad

15:30 | LANTERNI ~ post rock | post-metal | sludge
16:30 | ENTER THE VOID ~ death metal | doom | sludge
17:30 | EFFRONTERY ~ technical melodic death metal
18:30 | ÉK ~ rock
19:40 | BARBEARS ~ doom | sludge | stoner
20:50 | SATELLES ~ Dallamos hardcore/punk
22:00 | NADJA (CAN) ~ ambient | doom metal | experimental/drone | shoegaze
23:30 | LONKER SEE (PL) ~ experimental | jazz rock | noise | psychedelic | space rock

Delta színpad

20:00 | BOM ~ Dark wave | Industrial | noise rock
21:10 | LATH (GER) ~ alternative | EBM | Industrial
22:20 | MALA HERBA (AT) ~ Dark wave | electronic | experimental | synth witchcraft
23:30 | ISOTROPÍA (GEO/MEX) ~ gothic | post punk | Synthpunk
00:30 | STOCKHAUSSEN (MEX) ~ coldwave | electronic | minimal synth | minimal wave

Kacsatónia

14:30 | PAPAVER COUSINS ~ folk | rock | singer-songwriter
16:00 | THE ETERNAL (AUS) ~ special acoustic set ~ acoustic | melancholy

Afterparty:
02:10 – Haláltánc! Zenék a Memento Moritól (Gelka + Timi)


Programok hétfőn a koncerteken túl:

10:00-11:30 – Tai-chi az Udvarban
11:00-13:00 – Ha nincs munkanap gót vagyok workshop
12:00-17:00 – Retrogaming sarok

Hétfői koncertek

Fanyűvő nagyszínpadLúdvérc színpadOsztálykirándulás színpadDelta színpadKacsatónia
14:00
KONTROLLZÉ
14:00 ~ 15:00
alterpop
15:00
FRIENDS OF A DEAD MAN
15:30 ~ 16:00
goth | post punk | psychedelic rock
16:00
SHOT IN THE NECK
16:00 ~ 16:30
alternative | blues | punk
KASSANDRA
16:30 ~ 17:10
alt-pop | post rock | progresszív
17:00
PSYCHO MUTANTS
17:10 ~ 17:50
Alt Country | Sexy Balkan Voodoobilly | Western Swing
CLUE
17:40 ~ 18:20
doom | grunge | psychedelic
18:00
MESZECSINKA
18:20 ~ 19:20
acoustic trance | psychedelic folk | worldmusic
BTK NEW WAVE BAND
18:50 ~ 19:30
Neue deutsche welle | New wave | punk
19:00
PERIHELION
19:50 ~ 20:40
atmospheric metal | avantgarde metal | post-black metal
20:00
NULLADIK VÁLTOZAT
20:00 ~ 21:00
alternatív rock | darkwave
PSYCHEDELIC RAINBOW WARRIOR PEACE FORCE
20:40 ~ 21:20
Experimental hiphop | trap | vaporwave
21:00
POZVAKOWSKI
21:10 ~ 22:00
ambient | drone | experimental | noise rock | visual
FETISH SECTION
21:30 ~ 22:10
Dark wave | post punk | Új hullám
STAHLGEIST
21:50 ~ 22:30
EBM | electro | Industrial
22:00
PINK TURNS BLUE (GER)
22:30 ~ 23:40
darkwave | gothic rock | New wave | post punk
OMEGA DIATRIBE
22:40 ~ 23:20
experimental | Groove Metal | psychedelic
23:00
UEUM
23:00 ~ 23:40
electronic | freejazz | Improvizatív noiz
DREDDUP (SRB)
23:50 ~ 00:30
electronica | Industrial | noise
00:00
LAJKA
00:10 ~ 01:00
experimental | noise | synth
COMMITTEE
00:10 ~ 00:50
electronic | Industrial | noise | techno
01:00
PORNOGRAPHY - THE HUNGARIAN CURE TRIBUTE
01:00 ~ 02:20
darkwave | New wave | post punk | The Cure
02:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

Lúdvérc színpad

16:00 | SHOT IN THE NECK ~ alternative | blues | punk
17:10 | PSYCHO MUTANTS ~ Alt Country | Sexy Balkan Voodoobilly | Western Swing
18:20 | MESZECSINKA ~ acoustic trance | psychedelic folk | worldmusic
19:50 | PERIHELION ~ atmospheric metal | avantgarde metal | post-black metal
21:10 | POZVAKOWSKI ~ ambient | drone | experimental | noise rock | visual
22:30 | PINK TURNS BLUE (GER) ~ darkwave | gothic rock | New wave | post punk
00:10 | LAJKA ~ experimental | noise | synth

Osztálykirándulás színpad

15:30 | FRIENDS OF A DEAD MAN ~ goth | post punk | psychedelic rock
16:30 | KASSANDRA ~ alt-pop | post rock | progresszív
17:40 | CLUE ~ doom | grunge | psychedelic
18:50 | BTK NEW WAVE BAND ~ Neue deutsche welle | New wave | punk
20:00 | NULLADIK VÁLTOZAT ~ alternatív rock | darkwave
21:30 | FETISH SECTION ~ Dark wave | post punk | Új hullám
22:40 | OMEGA DIATRIBE ~ experimental | Groove Metal | psychedelic
23:50 | DREDDUP (SRB) ~ electronica | Industrial | noise
01:00 | PORNOGRAPHY - THE HUNGARIAN CURE TRIBUTE ~ darkwave | New wave | post punk | The Cure

Delta színpad

20:40 | PSYCHEDELIC RAINBOW WARRIOR PEACE FORCE ~ Experimental hiphop | trap | vaporwave
21:50 | STAHLGEIST ~ EBM | electro | Industrial
23:00 | UEUM ~ electronic | freejazz | Improvizatív noiz
00:10 | COMMITTEE ~ electronic | Industrial | noise | techno

Kacsatónia

14:00 | KONTROLLZÉ ~ alterpop

Afterparty:
01:00 – DJ Szervező (Botcsinálta selectorok a stábból)