Program

Szerda

Fanyűvő nagyszínpadDelta színpadOsztálykirándulás színpadKacsatónia
14:00
VEN
14:30 ~ 15:00
15:00
AGI CSOKA AND FRIENDS
15:00 ~ 15:50
PYØBA
15:30 ~ 16:10
16:00
RIEN DU SOL
16:40 ~ 17:20
NORBERT KRISTOF
16:30 ~ 17:20
17:00
ŰRHAJÓ
17:20 ~ 18:00
WOODSTOCK BARBIE
17:50 ~ 18:30
18:00
19:00
MORDÁI
19:00 ~ 19:50
BARON MANTIS
19:00 ~ 19:40
20:00
FEHÉR ANDRÁS
20:00 ~ 20:40
SHAPAT TERROR
20:10 ~ 20:50
GUSTAVE TIGER
20:50 ~ 22:10
21:00
NEEDLESS
21:20 ~ 22:10
22:00
BARABÁS LŐRINC LIVE ACT
22:20 ~ 23:00
GHOSTCHANT
22:40 ~ 23:30
23:00
IAMYANK
23:10 ~ 00:10
00:00
PLANETDAMAGE
00:20 ~ 01:00
OAKEN
00:00 ~ 00:50
01:00
ENTRÓPIA ARCHITEKTÚRA
01:10 ~ 02:00
GRABANC
01:20 ~ 02:10
02:00
vittula x fekete zaj: ROCKCSÉ DISZKÓ
02:00 ~ 03:00
After a stábiroda mellett: Memento Mori - Haláltánc!
02:10 ~ 05:00
03:00
vittula x fekete zaj: TD
03:00 ~ 04:00
04:00
vittula x fekete zaj: EMÁN & NUEL
04:00 ~ 05:00
05:00
vittula x fekete zaj: SABW
05:00 ~ 06:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:20 | ŰRHAJÓ ~
19:00 | MORDÁI ~
20:50 | GUSTAVE TIGER ~
23:10 | IAMYANK ~
01:10 | ENTRÓPIA ARCHITEKTÚRA ~

Delta színpad

20:00 | FEHÉR ANDRÁS ~
22:20 | BARABÁS LŐRINC LIVE ACT ~
00:20 | PLANETDAMAGE ~
02:00 | vittula x fekete zaj: ROCKCSÉ DISZKÓ ~
03:00 | vittula x fekete zaj: TD ~
04:00 | vittula x fekete zaj: EMÁN & NUEL ~
05:00 | vittula x fekete zaj: SABW ~

Osztálykirándulás színpad

14:30 | VEN ~
15:30 | PYØBA ~
16:40 | RIEN DU SOL ~
17:50 | WOODSTOCK BARBIE ~
19:00 | BARON MANTIS ~
20:10 | SHAPAT TERROR ~
21:20 | NEEDLESS ~
22:40 | GHOSTCHANT ~
00:00 | OAKEN ~
01:20 | GRABANC ~
02:10 | After a stábiroda mellett: Memento Mori - Haláltánc! ~

Kacsatónia

15:00 | AGI CSOKA AND FRIENDS ~
16:30 | NORBERT KRISTOF ~

Csütörtök

Fanyűvő nagyszínpadDelta színpadOsztálykirándulás színpadKacsatónia
14:00
AZE N
14:30 ~ 15:00
15:00
THE SWAMP CREATURES
15:30 ~ 16:10
16:00
HER HIGHNESS
16:40 ~ 17:20
MUSICA MORALIA
16:30 ~ 17:20
17:00
TPSRPRT
17:20 ~ 18:00
LEMURIAN FOLK SONGS
17:50 ~ 18:30
18:00
FICTURE
18:10 ~ 18:50
19:00
DOROTA
19:00 ~ 19:50
SVOID
19:00 ~ 19:40
20:00
HAVÁRIA
20:00 ~ 20:40
REASON
20:10 ~ 20:50
VHK
20:50 ~ 22:10
21:00
KAJGŪN
21:20 ~ 22:10
22:00
KOBZA VAJK TRIO
22:20 ~ 23:00
SLOGAN
22:40 ~ 23:30
23:00
A TROTTEL BEMUTATJA: TALAYAPA FEAT. RITA K
23:10 ~ 00:10
00:00
PANORAMIC BARRIER & LIVINGTOTEM feat. Mr. TibaLt KusH
00:20 ~ 01:00
FETISH SECTION
00:00 ~ 00:50
01:00
KORAI TRANCEMISSION
01:10 ~ 02:00
PADKAROSDA
01:20 ~ 02:10
02:00
vittula x fekete zaj: DJ Világvége & Szemkilövető Feri
02:00 ~ 03:10
After a stábiroda mellett: PILLA
02:10 ~ 05:00
03:00
vittula x fekete zaj: Lavor & DJ Piresian Bitch
03:15 ~ 04:30
04:00
05:00
vittula x fekete zaj: Splatter, Gördön & Zefyr
04:45 ~ 06:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:20 | TPSRPRT ~
19:00 | DOROTA ~
20:50 | VHK ~
23:10 | A TROTTEL BEMUTATJA: TALAYAPA FEAT. RITA K ~
01:10 | KORAI TRANCEMISSION ~

Delta színpad

18:10 | FICTURE ~
20:00 | HAVÁRIA ~
22:20 | KOBZA VAJK TRIO ~
00:20 | PANORAMIC BARRIER & LIVINGTOTEM feat. Mr. TibaLt KusH ~
02:00 | vittula x fekete zaj: DJ Világvége & Szemkilövető Feri ~
03:15 | vittula x fekete zaj: Lavor & DJ Piresian Bitch ~
04:45 | vittula x fekete zaj: Splatter, Gördön & Zefyr ~

Osztálykirándulás színpad

14:30 | AZE N ~
15:30 | THE SWAMP CREATURES ~
16:40 | HER HIGHNESS ~
17:50 | LEMURIAN FOLK SONGS ~
19:00 | SVOID ~
20:10 | REASON ~
21:20 | KAJGŪN ~
22:40 | SLOGAN ~
00:00 | FETISH SECTION ~
01:20 | PADKAROSDA ~
02:10 | After a stábiroda mellett: PILLA ~

Kacsatónia

16:30 | MUSICA MORALIA ~

Péntek

Fanyűvő nagyszínpadDelta színpadOsztálykirándulás színpadKacsatónia
14:00
CAWATANA
14:30 ~ 15:00
15:00
ZANZINGER
15:00 ~ 15:50
PIXELPLANTS
15:30 ~ 16:10
16:00
ARTUR
16:40 ~ 17:20
I.O.N.
16:30 ~ 17:20
17:00
MOLNÁR RÓBERT BAND
17:20 ~ 18:00
LAJKA
17:50 ~ 18:30
18:00
FIXATEUR EXTERNE
18:10 ~ 18:50
19:00
AGREGATOR
19:00 ~ 19:50
IDEGEN
19:00 ~ 19:40
20:00
POLLDARIER
20:00 ~ 20:40
NÉMETH RÓBERT
20:10 ~ 20:50
THE DEVIL'S TRADE
20:50 ~ 22:10
21:00
MAYBERIAN SANSKÜLOTTS
21:20 ~ 22:10
22:00
P314
22:20 ~ 23:00
AMBER SMITH
22:40 ~ 23:30
23:00
SEAR BLISS
23:10 ~ 00:10
00:00
MAN+MACHINE
00:20 ~ 01:00
TÖRZS
00:00 ~ 00:50
01:00
KÉPZELT VÁROS
01:10 ~ 02:00
PSYPORN
01:20 ~ 02:10
02:00
vittula x fekete zaj: JUHÁSZ TAMÁS
02:00 ~ 02:40
After a stábiroda mellett: DJ KRAAK
02:10 ~ 03:45
03:00
vittula x fekete zaj: MA'IWA
03:00 ~ 03:45
04:00
vittula x fekete zaj: OOO
04:00 ~ 05:00
After a stábiroda mellett: DEADLINE INDUSTRIES
03:45 ~ 05:00
05:00
vittula x fekete zaj: OBWIGSZYH
05:15 ~ 06:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:20 | MOLNÁR RÓBERT BAND ~
19:00 | AGREGATOR ~
20:50 | THE DEVIL'S TRADE ~
23:10 | SEAR BLISS ~
01:10 | KÉPZELT VÁROS ~

Delta színpad

18:10 | FIXATEUR EXTERNE ~
20:00 | POLLDARIER ~
22:20 | P314 ~
00:20 | MAN+MACHINE ~
02:00 | vittula x fekete zaj: JUHÁSZ TAMÁS ~
03:00 | vittula x fekete zaj: MA'IWA ~
04:00 | vittula x fekete zaj: OOO ~
05:15 | vittula x fekete zaj: OBWIGSZYH ~

Osztálykirándulás színpad

14:30 | CAWATANA ~
15:30 | PIXELPLANTS ~
16:40 | ARTUR ~
17:50 | LAJKA ~
19:00 | IDEGEN ~
20:10 | NÉMETH RÓBERT ~
21:20 | MAYBERIAN SANSKÜLOTTS ~
22:40 | AMBER SMITH ~
00:00 | TÖRZS ~
01:20 | PSYPORN ~
02:10 | After a stábiroda mellett: DJ KRAAK ~
03:45 | After a stábiroda mellett: DEADLINE INDUSTRIES ~

Kacsatónia

15:00 | ZANZINGER ~
16:30 | I.O.N. ~

Szombat

Fanyűvő nagyszínpadDelta színpadOsztálykirándulás színpadKacsatónia
14:00
DEVIL SEED
14:30 ~ 15:00
15:00
RAW MELODY MEN
15:00 ~ 15:50
BORU
15:30 ~ 16:10
16:00
ON GRAVES
16:40 ~ 17:20
ABFRA
16:30 ~ 17:20
17:00
AGAVOID
17:20 ~ 18:00
ZIVATAR
17:50 ~ 18:30
18:00
19:00
ULTRANOIRE
19:00 ~ 19:50
ANGERSEED
19:00 ~ 19:40
20:00
MANEUVER MANEUVER
20:00 ~ 20:40
KILL WITH HATE
20:10 ~ 20:50
BLACK NAIL CABARET
20:50 ~ 22:10
21:00
AHRIMAN
21:20 ~ 22:10
22:00
BANYEK
22:20 ~ 23:00
DIVIDED
22:40 ~ 23:30
23:00
FREAK FUSION CABARET
23:10 ~ 00:10
00:00
PSYCHEDELIC RAINBOW WARRIOR PEACE FORCE
00:20 ~ 01:00
VOYAGE
00:00 ~ 00:50
01:00
LAZERPUNK
01:10 ~ 02:00
PORNOGRAPHY - THE HUNGARIAN CURE TRIBUTE
01:20 ~ 02:30
02:00
vittula x fekete zaj: TSERING
02:00 ~ 02:45
After a stábiroda mellett: CUVIOUS (Lilian Goth Art Prod.)
02:00 ~ 05:00
03:00
vittula x fekete zaj: ÚJ BÁLA
03:00 ~ 03:45
04:00
vittula x fekete zaj: ALLEY CATSS
04:00 ~ 04:45
05:00
vittula x fekete zaj: AFTERSTEF
05:00 ~ 06:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:20 | AGAVOID ~
19:00 | ULTRANOIRE ~
20:50 | BLACK NAIL CABARET ~
23:10 | FREAK FUSION CABARET ~
01:10 | LAZERPUNK ~

Delta színpad

20:00 | MANEUVER MANEUVER ~
22:20 | BANYEK ~
00:20 | PSYCHEDELIC RAINBOW WARRIOR PEACE FORCE ~
02:00 | vittula x fekete zaj: TSERING ~
03:00 | vittula x fekete zaj: ÚJ BÁLA ~
04:00 | vittula x fekete zaj: ALLEY CATSS ~
05:00 | vittula x fekete zaj: AFTERSTEF ~

Osztálykirándulás színpad

14:30 | DEVIL SEED ~
15:30 | BORU ~
16:40 | ON GRAVES ~
17:50 | ZIVATAR ~
19:00 | ANGERSEED ~
20:10 | KILL WITH HATE ~
21:20 | AHRIMAN ~
22:40 | DIVIDED ~
00:00 | VOYAGE ~
01:20 | PORNOGRAPHY - THE HUNGARIAN CURE TRIBUTE ~
02:00 | After a stábiroda mellett: CUVIOUS (Lilian Goth Art Prod.) ~

Kacsatónia

15:00 | RAW MELODY MEN ~
16:30 | ABFRA ~