Program 2021

08.18. szerda

Fanyűvő nagyszínpadDelta színpadOsztálykirándulás színpadKacsatónia
15:00
FEED THE MOGUL
15:30 ~ 16:10
16:00
LAIHO
16:40 ~ 17:20
17:00
NAGYÚR
17:00 ~ 17:40
CLAYFEET
17:50 ~ 18:30
SORBONNE SEXUAL
17:50 ~ 18:30
18:00
ZSELENSZKY
18:00 ~ 18:50
MICHAELA ÅBERG (SWE)
18:40 ~ 19:30
19:00
SZESZTAY DÁVID
19:00 ~ 19:40
SUPERFLAKE
19:40 ~ 20:20
20:00
TÉVESZME
20:10 ~ 20:50
THE DEVIL'S TRADE
20:30 ~ 21:20
21:00
ANGERTEA
21:20 ~ 22:10
ANALOG BALATON
21:30 ~ 22:10
22:00
GRAND MEXICAN WARLOCK
22:20 ~ 23:40
REASON
22:40 ~ 23:30
23:00
PSYCHEDELIC RAINBOW WARRIOR PEACE FORCE
23:50 ~ 00:30
00:00
TÖRZS
00:00 ~ 00:50
DEATHSOMNIA (EE/UK)
00:40 ~ 01:30
01:00
KORAI ELECTRIC
01:20 ~ 02:01
éjjeli zajok: EMÁN & NUEL
01:30 ~ 02:30
02:00
éjjeli zajok: KIRBA
02:30 ~ 03:30
03:00
Off-Terasz after: Fekete Lyuk szett by BBM Zoli 00:00-04:30
03:00 ~ 05:00
éjjeli zajok: CSÁJUHÁSZ
03:30 ~ 04:30
04:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:00 | NAGYÚR ~
18:40 | MICHAELA ÅBERG (SWE) ~
20:30 | THE DEVIL'S TRADE ~
22:20 | GRAND MEXICAN WARLOCK ~
00:40 | DEATHSOMNIA (EE/UK) ~

Delta színpad

17:50 | CLAYFEET ~
19:40 | SUPERFLAKE ~
21:30 | ANALOG BALATON ~
23:50 | PSYCHEDELIC RAINBOW WARRIOR PEACE FORCE ~
01:30 | éjjeli zajok: EMÁN & NUEL ~
02:30 | éjjeli zajok: KIRBA ~
03:30 | éjjeli zajok: CSÁJUHÁSZ ~

Osztálykirándulás színpad

15:30 | FEED THE MOGUL ~
16:40 | LAIHO ~
17:50 | SORBONNE SEXUAL ~
19:00 | SZESZTAY DÁVID ~
20:10 | TÉVESZME ~
21:20 | ANGERTEA ~
22:40 | REASON ~
00:00 | TÖRZS ~
01:20 | KORAI ELECTRIC ~
03:00 | Off-Terasz after: Fekete Lyuk szett by BBM Zoli 00:00-04:30 ~

Kacsatónia

18:00 | ZSELENSZKY ~

 


08.19. csütörtök

Fanyűvő nagyszínpadDelta színpadOsztálykirándulás színpadKacsatónia
15:00
ELIAS B RØNNENFELT (ICEAGE) (DK)
15:00 ~ 15:50
LEM
15:30 ~ 16:10
16:00
BIPØLARIS
16:40 ~ 17:20
BOEBECK
16:30 ~ 17:20
17:00
RUN OVER DOGS
17:00 ~ 17:40
UTOLSÓ HULLÁM
17:50 ~ 18:30
NEST OF PLAGUES
17:50 ~ 18:30
18:00
SALLAI LACI
18:00 ~ 18:50
MIDDLEMIST RED
18:40 ~ 19:30
19:00
SATELLES
19:00 ~ 19:40
MACHABRAY
19:40 ~ 20:20
20:00
THE SOUTHERN ORACLE
20:10 ~ 20:50
ARON ANDRAS & THE BLACK CIRCLE ORCHESTRA
20:30 ~ 21:20
21:00
NADIR
21:20 ~ 22:10
BANYEK
21:30 ~ 22:10
22:00
VHK
22:20 ~ 23:40
REMORSE
22:40 ~ 23:30
23:00
MACHINE ABUSE
23:50 ~ 00:30
00:00
BENEATH THE VOID
00:00 ~ 00:50
Quixotic
00:40 ~ 01:30
01:00
CHRISTIAN EPIDEMIC
01:20 ~ 02:10
éjjeli zajok: LAHMACUN RÁDIÓ
01:30 ~ 04:30
02:00
03:00
Off-Terasz after: Judge M 00:00-02:30
03:00 ~ 04:00
04:00
Off-Terasz after: Zajosok 02:30-04:30
04:00 ~ 05:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:00 | RUN OVER DOGS ~
18:40 | MIDDLEMIST RED ~
20:30 | ARON ANDRAS & THE BLACK CIRCLE ORCHESTRA ~
22:20 | VHK ~
00:40 | Quixotic ~

Delta színpad

17:50 | UTOLSÓ HULLÁM ~
19:40 | MACHABRAY ~
21:30 | BANYEK ~
23:50 | MACHINE ABUSE ~
01:30 | éjjeli zajok: LAHMACUN RÁDIÓ ~

Osztálykirándulás színpad

15:30 | LEM ~
16:40 | BIPØLARIS ~
17:50 | NEST OF PLAGUES ~
19:00 | SATELLES ~
20:10 | THE SOUTHERN ORACLE ~
21:20 | NADIR ~
22:40 | REMORSE ~
00:00 | BENEATH THE VOID ~
01:20 | CHRISTIAN EPIDEMIC ~
03:00 | Off-Terasz after: Judge M 00:00-02:30 ~
04:00 | Off-Terasz after: Zajosok 02:30-04:30 ~

Kacsatónia

15:00 | ELIAS B RØNNENFELT (ICEAGE) (DK) ~
16:30 | BOEBECK ~
18:00 | SALLAI LACI ~

 


08.20. péntek

Fanyűvő nagyszínpadDelta színpadOsztálykirándulás színpadKacsatónia
15:00
EGYEDI PÉTER - MMAMT EGYSZÁLGITÁR
15:00 ~ 15:50
SOVIET MONDAY
15:30 ~ 16:10
16:00
VOLTAK
16:40 ~ 17:20
BOLCSÓ & CZITROM
16:30 ~ 17:20
17:00
DREDDUP (SRB)
17:00 ~ 17:40
CHOKE CITY
17:50 ~ 18:30
18:00
ENTRÓPIA ARCHITEKTÚRA
18:20 ~ 19:20
MULTUMULT (RO)
18:00 ~ 18:50
19:00
NÉMETH RÓBERT
19:00 ~ 19:40
OTTONE PESANTE (IT)
19:30 ~ 20:20
20:00
IDEGEN
20:10 ~ 20:50
PERIHELION
20:30 ~ 21:20
21:00
JAKAB PÉTER
21:20 ~ 22:10
ANEZ
21:30 ~ 22:10
22:00
POZVAKOWSKI
22:20 ~ 23:30
FETISH SECTION
22:40 ~ 23:30
23:00
DALHIA (FR)
23:40 ~ 00:20
00:00
TUDÓSOK
00:00 ~ 00:50
ÓPERENTZIA
00:30 ~ 01:30
01:00
UROK (SRB)
01:20 ~ 02:30
éjjeli zajok: MEGTŰRTEK
01:40 ~ 02:20
02:00
éjjeli zajok: ALUPHOBIA
02:30 ~ 03:30
03:00
Off-Terasz after: Haláltánc! - Gelka, Lamastu 00:00-04:30
03:00 ~ 05:00
éjjeli zajok: IPAR B2B NOIRNITE
03:30 ~ 04:30
04:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:00 | DREDDUP (SRB) ~
18:20 | ENTRÓPIA ARCHITEKTÚRA ~
20:30 | PERIHELION ~
22:20 | POZVAKOWSKI ~
00:30 | ÓPERENTZIA ~

Delta színpad

19:30 | OTTONE PESANTE (IT) ~
21:30 | ANEZ ~
23:40 | DALHIA (FR) ~
01:40 | éjjeli zajok: MEGTŰRTEK ~
02:30 | éjjeli zajok: ALUPHOBIA ~
03:30 | éjjeli zajok: IPAR B2B NOIRNITE ~

Osztálykirándulás színpad

15:30 | SOVIET MONDAY ~
16:40 | VOLTAK ~
17:50 | CHOKE CITY ~
19:00 | NÉMETH RÓBERT ~
20:10 | IDEGEN ~
21:20 | JAKAB PÉTER ~
22:40 | FETISH SECTION ~
00:00 | TUDÓSOK ~
01:20 | UROK (SRB) ~
03:00 | Off-Terasz after: Haláltánc! - Gelka, Lamastu 00:00-04:30 ~

Kacsatónia

15:00 | EGYEDI PÉTER - MMAMT EGYSZÁLGITÁR ~
16:30 | BOLCSÓ & CZITROM ~
18:00 | MULTUMULT (RO) ~

 


08.21. szombat

Fanyűvő nagyszínpadDelta színpadOsztálykirándulás színpadKacsatónia
15:00
BAND IN THE PIT
15:30 ~ 16:10
16:00
AVIARY
16:40 ~ 17:20
MA'IWA
16:30 ~ 17:20
17:00
ØRDØG
17:00 ~ 17:40
RICHARD ZALAI
17:50 ~ 18:30
GRACE OF KAIRÓS
17:50 ~ 18:30
18:00
MESZECSINKA DUÓ
18:00 ~ 18:50
FREAKIN' DISCO
18:40 ~ 19:30
19:00
HEGY
19:00 ~ 19:40
FEARFUL SKI BROTHERS
19:40 ~ 20:20
20:00
KYTARO
20:10 ~ 20:50
DORDEDUH (RO)
20:30 ~ 21:20
21:00
SHELL BEACH
21:20 ~ 22:10
POLLDARIER
21:30 ~ 22:10
22:00
MEZOLIT - MESÉK A THY CATAFALQUE-RÓL
22:20 ~ 23:50
THE PERFECT NAME
22:40 ~ 23:30
23:00
00:00
BRATŘI (CZ)
00:00 ~ 00:40
JUJU (IT)
00:00 ~ 00:50
BLACK BARTÓK
00:50 ~ 01:50
01:00
PORNOGRAPHY (HUNGARIAN THE CURE TRIBUTE)
01:20 ~ 02:10
02:00
éjjeli zajok: CÉGES PRESENTS: MAKE BREAKCORE GREAT AGAIN
02:00 ~ 05:00
03:00
Off-Terasz after: Cuvious (Lilian Goth Art Prod) 00:00-02:30
03:00 ~ 03:55
04:00
Off-Terasz after: Kraak 02:30-04:30
04:00 ~ 04:55
05:00
Mégis a nagy táblázatot szeretném látni! (mobil helyett desktop)

Fanyűvő nagyszínpad

17:00 | ØRDØG ~
18:40 | FREAKIN' DISCO ~
20:30 | DORDEDUH (RO) ~
22:20 | MEZOLIT - MESÉK A THY CATAFALQUE-RÓL ~
00:50 | BLACK BARTÓK ~

Delta színpad

17:50 | RICHARD ZALAI ~
19:40 | FEARFUL SKI BROTHERS ~
21:30 | POLLDARIER ~
00:00 | BRATŘI (CZ) ~
02:00 | éjjeli zajok: CÉGES PRESENTS: MAKE BREAKCORE GREAT AGAIN ~

Osztálykirándulás színpad

15:30 | BAND IN THE PIT ~
16:40 | AVIARY ~
17:50 | GRACE OF KAIRÓS ~
19:00 | HEGY ~
20:10 | KYTARO ~
21:20 | SHELL BEACH ~
22:40 | THE PERFECT NAME ~
00:00 | JUJU (IT) ~
01:20 | PORNOGRAPHY (HUNGARIAN THE CURE TRIBUTE) ~
03:00 | Off-Terasz after: Cuvious (Lilian Goth Art Prod) 00:00-02:30 ~
04:00 | Off-Terasz after: Kraak 02:30-04:30 ~

Kacsatónia

16:30 | MA'IWA ~
18:00 | MESZECSINKA DUÓ ~